Juventuse rekordost vedas tiitlikaitsja avavoorus võidule

Silver Tabo
Gonzalo Higuain
Gonzalo Higuain Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalliklubi Juventuse suvine suurost Gonzalo Higuain tõestas avavoorus saadud 2:1 võitu Fiorentina üle oma hinnalipiku väärtust (mees osteti Napolist lausa 87 miljoni euro eest – toim), lüües tiitlikaitsja eest hooaja esimeses liigamängus vajaliku võiduvärava.

Juulis Juventusega lepingu sõlminud argentiinlasest ründaja sahistas võrku kohtumise 75. minutil, olles selleks ajaks platsil veetnud ligi 10 minutit. Kui mängu avavärav kanti sakslase Sami Khedira arvele (37. minutil), siis vastaste poolelt suutis 70. minutil omalt poolt vastata Nikola Kalinic.

Järgmises voorus kohtub Juventus Rooma Lazioga.