Kingi koduklubi teenis Ungaris väärtusliku viigipunkti

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpalluri Tarmo Kingi koduklubi Mezokovesd-Zsory mängis Ungari kõrgliiga 7. vooru kohtumises 2:2 viiki Ferencvarosiga.

Mezokovesd-Zsory jäi kaotusseisu juba üheksandal minutil ning sama seis püsis ka kuni poolajavileni. Algkoosseisus alustanud Tarmo Kink vahetati välja 62. minutil, kirjutas Soccernet.ee.

Kõigest minut pärast Kingi väljavahetamist seadis tabloole 1:1 viiginumbrid slovakk Dominik Fotyik ning veerand tundi hiljem oli tänu Stipe Bacelic-Grgici tabamusel seis juba 2:1 Mezokovesdi klubi kasuks. Tabelis teist kohta hoidev Ferencvaros viigistas 82. minutil ning rohkem kumbki meeskond väravavõrku üles leida ei suutnudki.

Mezokovesd-Zsory asub liigatabelis endiselt väljalangemistsoonis, olles kogunud seitsme mänguga kuus punkti.