Eesti koondise kaitsja lõi Hollandi meistrile värava

Inna Zlidnis (nr 15).
Inna Zlidnis (nr 15). Foto: Toomas Tatar

Eesti naiste jalgpallikoondise kaitsja Inna Zlidnis lõi Meistrite liiga eelringis Ferencvarosi eest värava Twente naiskonnale.

Ferencvaros kuulub valikgruppi, mille mängud toimuvad 23.-28. august Hollandis. Esimeses kohtumises mindi vastamisi Hollandi meistriga Twentega, kellelt tuli vastu võtta 1:2 kaotus, vahendas Soccernet.ee.

Twente asus kohtumist avapoolajal löödud väravatest 2:0 juhtima. Kõik 90 minutit keskkaitses kaasa mänginud Zlidnis vähendas 55. minutil oma naiskonna kaotusseisu minimaalseks, kuid enamaks Ferencvaros võimeline ei olnud.

Neljaliikmelisest alagrupist pääseb Meistrite liiga põhiturniirile vaid alagrupi võitja. Ferencvarosi järgmised kaks vastast on neljapäeval Konak Belediyespor (Türgi) ja pühapäeval Hibernians (Malta).