Rannajalgpallurid said Moldova üle magusa võidu

Rannajalgpalli Eesti koondis
Rannajalgpalli Eesti koondis Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti rannajalgpallikoondis alustas Itaalias Catanias toimuvat Euroliiga Superfinaali B-divisjoni võidukalt, kui alistati 4:2 Moldova.

Eesti jäi avakolmandikul kaotusseisu, kuid Priit Mäeorg viigistas teisel kolmandikul seisu 1:1-le. Kolmandik lõppes tänu vastaste omaväravale eestlaste eduseisul 2:1.

Otsustaval kolmandikul viis esmalt Marko Truusalu Eesti 3:1 juhtima, kuid Moldova lõi ühe värava tagasi. Seejärel oli aga Eesti ridades täpne Rasmus Munskind ning skooriga 4:2 kohtumine ka lõppes.

Rannajalgpallikoondise järgmine vastane on homme Rumeenia, laupäeval lõpeb alagrupiturniiri kohtumisega Ungari vastu.

Koondisesse kuulusid tänases mängus Taavi Tamm (vv), Marten Rimmel (vv), Ragnar Rump, Sten Teino, Kristian Marmor (kapten), Roman Minlibajev, Priit Mäeorg, Rasmus Munskind, Ervin Stüf ja Marko Truusalu. Peatreener on Rando Rand.