Connecticuti turniiril selgusid naiste üksikmängu poolfinalistid

Agnieszka Radwanska.
Agnieszka Radwanska. Foto: SCANPIX

Connecticut Openi tenniseturniiril on teada neli naiste üksikmängu paremat.

Eile peetud veerandfinaalides alistas maailma neljas reket Agnieszka Radwanska 6:1, 6:4 belglanna Kirsten Flipkensi. Poolfinaalis kohtub Poola naine tšehhitari Petra Kvitovaga (WTA 15.), kes oli veerandfinaalis numbritega 6:3, 6:1 parem venelannast Jekaterina Makarovast.

Poolfinaali jõudis ka ukrainlanna Elina Svitolina (WTA 23.), kes mängis 6:3, 6:1 üle Venemaa esindaja Jelena Vesnina. Svitolina vastaseks poolfinaalis on rootslanna Johanna Larsson (WTA 62.), kes võitis nelja parema hulka pääsemiseks Itaalia mängijat Roberta Vincit 7:6, 6:1.

Turniiril oli osalemas ka Eesti naiste esireket Anett Kontaveit, kes jõudis 16 parema hulka, kuid pidi võistlused vigastuse tõttu pooleli jätma. Sealjuures katkestas eestlanna matši just Vesnina vastu, kes veerandfinaalis Svitolinale kaotas.