Suvebiatloni MMi alustasid võidukalt Tšehhi juuniorid, Eesti sai kaheksanda koha

Tarvi Sikk.
Tarvi Sikk. Foto: Estonian Biathlon Team

Täna oli Otepääl toimuval suvebiatloni MMil kavas esimene võistlussõit, milleks oli juunioride segateate distants. Võitjaks tuli Tšehhi, Eesti juuniorid said kaheksanda koha.

Tšehhi juuniorid lõpetasid sõidu ajaga 1:19.00, võidukasse võistkonda kuulusid Anna Tkadlecova, Marketa Davidova, Ondrej Josek ja Jan Burian. Teise koha sai Ukraina (+2.27,1) ja kolmandaks tuli Soome nelik (+2.42,8).

Eesti nelik koosseisus Regina Oja, Susan Külm, Robert Heldna ja Tarvi Sikk finišeeris võitjatest 7.57,6 hiljem ja sai kaheksanda koha. Kokku osales 11 juunioride võistkonda.