Henrik Ojamaa jäi pingile, Eagles kaotas kindlalt Amsterdami Ajaxile

Ats Kuldkepp
Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: SCANPIX

Viimasel ajal Eesti jalgpallikoondisest välja jäänud Henrik Ojamaa koduklubi Go Ahead Eagles kohtus täna Hollandi kõrgliigas koduväljakul kuulsa Amsterdami Ajaxiga ja pidi vastu võtma 0:3 kaotuse.

Kaks nädalat tagasi Hollandi kõrgliigas väravaarve avanud Ojamaa jäi täna pingile.

Eaglesil oli võimalus 21. minutil kohtumist juhtima minna, aga Leon de Kogel eksis penaltil. Ajaxi väravad lõid 24. ja 35. minutil Davy Klaassen, 62. minutil oli täpne Nemanja Gudelj.

Eagles on neljast kohtumisest teeninud ainult ühe punkti ja sellega asutakse 16. kohal. Ajax on seitsme punktiga neljas.