Eesti koondise järgmine vastane hävis Poolale

Ats Kuldkepp
Poola koondise üks liidreid Maciej Lampe (palliga).
Poola koondise üks liidreid Maciej Lampe (palliga). Foto: Petr David Josek/AP

Eesti korvpallikoondis alustas 2017. aasta EM-valiksarja teatavasti võidukalt, kui 81:62 sõideti üle Valgevenest. D-grupi teises mängus alistas Poola kodus Portugali koguni 83:57.

Poolajal oli seis üsna tasakaalus, sest Poola oli ees vaid 35:33. Kolmanda veerandajaga kärises vahe 12 punkti peale ja neljandal veerandajal ei jätnud Poola külalistele enam mingit võimalust.

Poola resultatiivseim oli Mateusz Ponitka 14 punktiga, kodustatud ameeriklane AJ Slaughter lisas 12 ja Maciej Lampe 9 punkti. Portugalile tõi Joao Gomes 18 silma.

Eesti järgmine vastane on Portugal, kohtumine peetakse laupäeval Portugali väikelinnas Ovaris.