Lallana viimase hetke värav päästis Inglismaa uue peatreeneri debüütmängu

Ats Kuldkepp
Inglismaa koondislased kaelustamas Adam Lallanat (vasakul).
Inglismaa koondislased kaelustamas Adam Lallanat (vasakul). Foto: Carl Recine/REUTERS

Inglismaa jalgpallikoondis alustas 2018. aasta MMi valikturniiri raske 1:0 võiduga Slovakkia üle. Tegu oli Inglismaa uue peatreeneri Sam Allardyce'i debüütmänguga.

Trnavas peetud mängu ainus värav sündis alles viiendal üleminutil, autoriks oli Liverpooli poolkaitsja Adam Lallana. 57. minutil saadeti Slovakkia kaitse tugisammas Martin Škrtel teise kollase kaardi eest platsilt minema ja Slovakkia jäi vähemusse.

F-grupi teises mängus tegid Leedu ja Sloveenia 2:2 viigi, kuigi poolajaks oli koduväljakul mänginud Leedu ees 2:0.

E-grupis pidi Poola võõrsil Kasahstani vastu leppima 2:2 viigiga, Taani alistas 1:0 Armeenia. C-grupis oli Aserbaidžaan võõrsil 1:0 üle San Marinost.