Eesti tuli Käidi vedamisel kaotusseisust välja ja viigistas Ukrainaga

Ats Kuldkepp
Mattias Käit.
Mattias Käit. Foto: Sander Ilvest

Eesti kuni 23-aastaste meeste jalgpallikoondis tegi International Challenge Trophy raames peetud kohtumises Ukraina eakaaslastega 3:3 viigi.

Eesti kaotas Lilleküla staadionil esimese poolaja 0:2, Ukraina poolt olid täpsed Oleksandr Zubko ja Ivan Zotko. Poolajal vahetusest sekkunud Mattias Käit lõi 53. minutil ühe värava tagasi, kuid kuus minutit hiljem suurendas Zubkov Ukraina edu 3:1 peale.

77. minutil lõi Eesti teise värava Svjatoslav Jakovlev. 83. minutil oli Frank Liivakul kasutada penalti, see läks mööda, aga palli koksas sisse taas Käit ja tõi Eestile viigi.