MM-valiksarja kohtumise võiduvärav löödi 15 tundi pärast avavilet

Siim Kaasik
Albaania - Makedoonia
Albaania - Makedoonia Foto: HEKTOR PUSTINA/AP

Albaania jalgpallikoondis alistas MM-valiksarja kohtumises Makedoonia, sealjuures löödi võiduvärav 15 tundi pärast mängu avavilet.

Nimelt peatati G-alagrupi valikmäng esmaspäeval suure vihmasaju tõttu kohtumise 76. minutil. Mänguseis oli siis 1:1. 15 tundi hiljem olid ilmastikuolud jalgpallimängimiseks normaliseerunud ning pall pandi viimaseks 14 minutiks taas mängu. Albaania koondise võiduvärav sündis 89. minutil, kui täpne oli Bekim Balaj.

Albaania koondise avavärava lõi eile Armando Sadiku, Makedoonia viigistas kohtumise Ezgjan Alioski väravast.

Albaania mängijad tähistavad võiduväravat. Foto: AFP PHOTO / GENT SHKULLAKU
Albaania mängijad tähistavad võiduväravat. Foto: AFP PHOTO / GENT SHKULLAKU Foto: GENT SHKULLAKU/AFP