Raisma sai USA lahtistel paarismängus kerge võidu

Kenneth Raisma.
Kenneth Raisma. Foto: Erakogu

US Openi noorteturniiril jõudis paarismängus teise ringi Eesti tennisist Kenneth Raisma.

Raisma partneriks paarismängus on kreeklane Stefanos Tsitsipas, kellega koos õnnestus võita noorte Wimbledoni paarismängu tiitel. Neil on võistlustabelis teine asetus ja nende vastasteks esimeses ringis olid inglane Ryan James Storrie ja prantslane Louis Tessa. Neile loovutasid Raisma ja Tsitsipas kahe seti peale vaid ühe geimi ja võitsid mängu 6:0, 6:1, kirjutas tennis.ee.

Teises ringis on nende vastasteks Taipei mängija Chien-hsun Lo ja Hong Kongi hiinlane Anthony Jackie Tang.

Üksikmängus on Raisma jõudnud 16 parema hulka ja võitleb koha eest veerandfinaalis.