Barcelona kaotas liiga uustulnukale

Siim Kaasik

Hispaania kõrgliigas kaotas koduväljakul mänginud Barcelona liiga uustulnukale Deportivo Alavesile 1:2.

Külalised asusid kohtumist juhtima mängu 39. minutil, kui täpne oli Deyverson. Barcelona viigistas seisu teise poolaja alguses tänu Jeremy Mathieu väravale, ent Alaves suutis taas mängu juhtima minna, kui kohtumise 64. minutil tegi skoori Ibai Gomez.

Barcelona peatreener Luis Enrique jättis oma tähtmängijad Lionel Messi ja Luis Suareze algkoosseisust välja ning mõlemad mehed sekkusid mängu vahetusest. Võrreldes eelmise liigamänguga tegi Enrique algkoosseisus tervelt seitse vahetust.

Teistes eilsetes kohtumistes sai Madridi Atletico 4:0 jagu Celta Vigost, Madridi Real võitis 5:2 Osasunat, Villareal oli 2:0 parem Malagast ning Sevilla võitis 2:1 Las Palmast.