Diego Costa päästis Chelseale viigipunkti

Diego Costa
Diego Costa Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas pidasid tulise matši Swansea City ja Londoni Chelsea. Lõpuks lahkuti väljakult 2:2 viigi ja ühe teenitud punktiga.

Chelsea läks kohtumist juhtima 18. minutil ja värava autoriks märgiti Diego Costa. 59. minutil teenis Swansea penalti, mille realiseeris Gylfi Sigurdsson. Kõigest kolm minutit hiljem eksis John Terry ja kinkis palli Leroy Ferile, kes Swansea 2:1 juhtima viis. 81 minutil lõi Chelsea viigivärava taas Diego Costa.

Chelsea hoiab 10 punktiga tabelis Manchester City järel teist kohta, liider on kahe punkti kaugusel.