Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Jagiellonia Białystok/Facebook

Poola jalgpalli kõrgliigas võitis Konstantin Vassiljevi koduklubi 2:1 Krakovi Wislat. Jagiellonia teise värava lõi Vassiljev.

Bialystok asus kodus peetud kohtumist juhtima 11. minutil, kui värava lõi Dmitro Khomtšenovski. 73. minutil pääses omakorda Vassiljev vabalt löögile ja Eesti koondislane saatis tugeva löögi värava ristnurka. Lõpu eel õnnestus Wislal üks tabamus tagasi lüüa, kuid rohkemaks neil jõudu ei jaganud.

Jagiellonia tõusis võiduga tabeli liidriks. Samade punktide (16) peal on veel Gdanski Lechia ja Nieciecza Termalica Bruk-Bet.