Londoni Arsenal mängis Inglismaa liigas 4:0 edu maha

Oliver Lomp
Arsenali peatreener Arsene Wenger
Arsenali peatreener Arsene Wenger Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel peeti ülipõnev voor - kolmes mängus löödi, kas seitse või rohkem väravat.

Eriti omapäraselt kulges Newcastle' Unitedi ja Londoni Arsenali vaheline kohtumine. Külalismeeskond Arsenal juhtis juba 26. minutiks 4:0, kuid pärast Diaby punast kaarti laguneti. Kohtumise teisel poolajal lõi Newcastle neli vastuseta väravat ja mäng lõppes 4:4 viigiga.

Wigan Athletic alistas Blackburni 4:3 ja Everton oli tulemusega 5:3 parem Blackpoolist. Manchester City alistas tänu Carlos Tevezi kübaratrikile West Bromi 3:0. Tottenham oli 2:1 parem Boltonist ja Stoke City 3:2 parem Sunderlandist. Aston Villa viigistas 2:2 Fulhamiga.