Triatleet Kivioja tuli U23 MMil viiendaks

Siim Kaasik
Kaidi Kivioja OMil
Kaidi Kivioja OMil Foto: Tairo Lutter

Mehhikos Cozumelis toimuval triatloni olümpiadistantsi U23 maailmameistrivõistlustel saavutas eestlane Kaidi Kivioja viienda koha.

Kivioja läbis ujumisdistantsi ajaga 19.23. Rattasõidule kulus eestlasel 1:02.36 ning jooksmisele 38 minutit ning kolm sekundit. Kokku kulus tal seega võistluse läbimiseks 2:01.07.

Kuldmedali võitis sakslanna Laura Lindemann (1:59.18), hõbeda sai prantslanna Leonie Periault (1:59.33) ning pronksi samuti prantslanna Sandra Dodet (2:00.05). Kiviojast lõpetas veel eespool britt Georgia Taylor-Brown (2:00.50).