Milano Inter alistas AS Roma suureskoorilises mängus

Oliver Lomp
Samuel Eto'o
Samuel Eto'o Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallimeistrivõistluste vooru oodatuimas kohtumises alistas Milano Inter 5:3 AS Roma.

3. minutil viis Wesley Sneijder Interi juhtima, kuid kümne minuti pärast Fabio Simplicio viigistas. Esimese poolaja lõpuks juhtis Inter Samuel Eto'o tabamusest 2:1.

62. minutil aga mängis kohtunik Interile võidu sisuliselt kätte, kui otsustas Giampaolo Pazzinile tehtud vea eest anda penalti ja mis veel hullem, Nicolas Burdissole punase kaardi. Videokordusest aga võis selgelt näha, et Nurdisso eemaldamine oli liiga karm. Eto'o realiseeris penalti kindlalt. 71. minutil viis Thiago Motta Interi juba 4:1 juhtima.

Siiski polnud pealinnaklubi oma vimast sõna veel öelnud ning 81. minutiks oldi Mirko Vucinici ja Simone Loria väravatest jõutud viigist vaid ühe värava kaugusele. Paraku lõpetas roomlaste lootused Esteban Cambiasso, kes viimasel minutil lõppseisks 5:3 vormistas.

Liigatabelis tõusis Inter 44 punktiga kolmandaks, 39 silma kogunud Roma on seitsmes.