0:2 kaotusseisust välja tulnud Chelsea alistas Leicester City

Cesc Fabregas lõi lisaajal kaks väravat.
Cesc Fabregas lõi lisaajal kaks väravat. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli liigakarika kolmandas ringis sai magusa võidu Londoni Chelsea meeskond. Chelsea alistas võõrsil 4:2 eelmise hooaja Inglismaa meistri Leicester City.

Leicester asus kohtumist 2:0 juhtima, kui 17. ja 34. minutil tegi skoori jaapanlane Shinji Okazaki.

Avapoolaja lõpus suutis Chelsea kaotusseisu vähendada, kui teisel lisaminutil lõi värava keskkaitsja Gary Cahill. 49. minutil tõi tabloole juba viigi äärekaitsja Cesar Azpilicueta.

Normaalaja lõpus jäi Leicester aga vähemusse, kuna teise kollase kaardi teenis Marcin Wasilewski. Lisaajal pani enamuses mänginud Chelsea aga oma paremuse kiirelt maksma, kui 92. ja 94. minutil tegi skoori Cesc Fabregas.