Lionel Messi sai vigastada, FC Barcelona kaotas punkte

Kaaslased vigastatud Lionel Messit lohutamas.
Kaaslased vigastatud Lionel Messit lohutamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel viigistas tiitlikaistja FC Barcelona koduväljakul 1:1 Madridi Atleticoga.

Barcelona asus kohtumist juhtima 41. minutil, kui värava sai kirja Ivan Rakitic. Atleticole tõi viigi Angel Martin Correa 61. minuti tabamus.

Viigist valusam oli Barcelona jaoks kaks minutit enne Correa tabamust aset leidnud juhtum, kus meeskonna tähtmängija Lionel Messi vigastas kubemelihast. Esialgsetel andmetel peab Messi väljakult eemal olema umbes kolm nädalat. Seega on ohus ka Messi osalemine Meistrite liiga kohtumises Manchester City vastu.

Hispaania kõrgliigas hoiab 5. vooru järel 13 punktiga liidrikohta Madridi Real. Teisel positsioonil on Sevilla 11 silmaga. Barcelona on 10ga kolmas ja Atletico 9ga neljas.