Finaalis kaks penaltit tõrjunud Aksalu aitas koduklubi karikavõiduni

SJK kaptenipaela kandev Mihkel Aksalu (rohelises) koos Pavle Milosavljeviciga tõstmas pea kohale Soome meistrikarikat. Foto: Lehtikuva

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Mihkel Aksalu tõrjus Soome karikafinaali penaltiseerias kaks lööki, aidates oma koduklubi SJK karikavõiduni.

SJK jäi finaalis HJK vastu 49. minutil kaotusseisu, kui täpne oli Alfredo Morelos, aga 74. minutil Roope Riski viigistas. Rohkem väravaid normaal- ega lisaajal ei löödud ning karikas otsustati penaltitega, vahendab Soccernet.ee.

Penaltiseerias jäi SJK raskesse seisu - kui HJK viies lööja olnuks täpne, läinuks karikas nendele. Kapten Aksalu suutis aga selle löögi tõrjuda ning kaitses hiljem veel ühe palli ära. SJK saavutas seeläbi penaltiseerias 7:6 võidu.