Kalev/Cramo alistas Balti karikaturniiri pronksimängus Šiauliai

: KALEV CRAMO VS TARTU ÜLIKOOL ROCK, KORVPALL : TALLINN, EESTI : 16MAY16

Kalev Cramo vs Tartu Ülikool Rock, korvpall.

lt/Foto: LIIS TREIMANN
: KALEV CRAMO VS TARTU ÜLIKOOL ROCK, KORVPALL : TALLINN, EESTI : 16MAY16 Kalev Cramo vs Tartu Ülikool Rock, korvpall. lt/Foto: LIIS TREIMANN Foto: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Valitsev Eesti meister Kalev/Cramo alistas Balti karikaturniiri pronksimängus Šiauliai 81:67.

Eile poolfinaalis Valmierale 65:66 kaotanud Kalev/Cramo võitis avaveerandi 17:12, poolajaks juhiti 41:35. Kuigi kolmanda veerandi suutis Šiauliai punktiga võita, ei suudetud Eesti meeskonnale järele tulla.

Kalev/Cramo parim oli 25 mänguminutiga 18 silma visanud Mickell Gladness. Lisaks võttis ta 13 lauapalli. Vitali Ljutõtš viskas 15 punkti, Robert Upshaw ning Demonte Harper said mõlemad kirja 12 silma. Parima eestlasena tõi Rain Veidemann 5 punkti. Šiauliai eest viskas Allen Jeffrey West 18 punkti.