Hea mängu teinud Käit jäi Fulhamiga napilt punktidest ilma

Mattias Käit.
Mattias Käit. Foto: Sander Ilvest

Eesti jalgpalli noortekoondislane Mattias Käit (18) jäi Fulhami U-23 võistkonnaga ülinapilt Premier League 2 teises divisjonis kodusel Motsur Parkil punktidest ilma, kui Norwich City eakaaslastele kaotati 51. minuti väravast 0:1.

Parempoolkaitsjana Fulhami algkoosseisu kuulunud ja kõik 90 minutit kirja saanud Käidi parim võimalus oli vahetult kohtumise lõpus, kui ta pealöögist pall latti lendas. Lisaks lendas mängu jooksul ta üks pealöök värava katusele ja jalaga teele saadetud ning rikošeti võtnud löögist veeres pall õige napilt postist mööda, kirjutas Soccernet.ee.

Liigatabelis langes Fulham kuuest mängust kogutud üheksa punktiga 12 meeskonna konkurentsis seitsmendaks. Liider on Swansea 12 punktiga.