Jäähoki maailma karikaturniiril peeti ööl vastu tänast esimene finaalmäng, kus Kanada alistas 3:1 Euroopa koondise.

Kodupubliku ees mängiv Kanada sai esimest finaalmatši juhtima kohe avakolmandiku alguses, kui Brad Marchand juba kolmandal minutil esimese värava viskas. Steven Stamkos lisas kolmandiku keskel teise värava ja nii võitis Kanada avavaatuse 2:0.

Teisel kolmandikul nägi publik vaid üht väravat, mille autoriks oli Euroopa koondise mees Tomas Tatar, ning nii mindi viimasele kolmandikule vastu Kanada 2:1 eduseisul.

Kolmanda kolmandiku 10. minutil viskas Kanada eest värava Patrice Bergeron, tuues tabloole seisu 3:1, mis jäi ka mängu lõppseisuks.

Maailma karikaturniiri võitja selgitatakse kolmest mängust parima seeria abil. See tähendab, et teine finaalmatš peetakse ööl vastu reedet ja kui selle järel peaks seis olema viigis, toimub kolmas kohtumine ööl vastu pühapäeva.