Klavan vaatas Liverpooli võidumängu pingilt

Roberto Firmino (keskel)
Roberto Firmino (keskel) Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas võitis Ragnar Klavani koduklubi Liverpool võõral väljakul 2:1 Swansea City meeskonda. Klavan vaatas kohtumist varumeestepingilt.

Swansea asus mängu juhtima juba kaheksandal minutil, kui täpne oli Leroy Fer. Teisel poolajal tegid Liverpooli poolelt skoori Roberto Firmino ja James Milner, kes punasärkidele väärt võidu tõid. Seitsme vooruga on Liverpoolil 16 punkti ja hetkel hoitakse liigatabelis teist kohta.

Liverpool on sel hooajal kirja saanud neli võitu, ühe viigi ja ühe kaotuse. Swansea on omakorda võitnud ja viigistanud vaid ühe mängu, kaotanud aga neli matši.