Reintam lõi Tšehhis värava ja aitas koduklubil võita

Mikk Reintam (paremal) Eesti koondise eest mängimas.
Mikk Reintam (paremal) Eesti koondise eest mängimas. Foto: SCANPIX

26-aastane keskkaitsja Mikk Reintam kuulus teist mängu järjest Tšehhi jalgpalli esiliigas mängiva Trineci põhikoosseisu ning kannustas klubi täna oma väravaga võiduni.

Trinec võõrustas kodus tabeli esimesse poolde kuuluvat Sokolovi Banikut ja jäi 278 pealtvaataja ees avapoolajal omaväravast kaotusseisu. 58. minutil koksas Reintam aga tsenderdusest tulnud palli raamide vahele ning kümme minutit hiljem vormistas kodumeeskond juba oma 2:1 võidu, vahendab Soccernet.ee.

Võit oli seda erilisem, et Trinec teenis viimati kolm punkti septembri alguses. Liigatabelis on 10 vooruga 9 punkti kogunud Trinec 16 meeskonna seas 13. kohal.

Eesti koondise särgis on Rentam pidanud 11 mängu.