Kitsing sai Argentiinas rohkem mänguaega kui eelnevas kolmes kohtumises kokku

Ats Kuldkepp
Kristjan Kitsing (paremal) Eesti koondise särgis.
Kristjan Kitsing (paremal) Eesti koondise särgis. Foto: Sander Ilvest

Tänavuseks hooajaks Argentina kõrgliigasse siirdunud Eesti korvpallikoondise keskmängija Kristjan Kitsingu koduklubi Concordia Estudiantes võitis Cordoba võistkonda 84:68 ja tõusis tabelis nelja võidu ning kolme kaotuse peale.

Estudiantese resultatiivseim oli Anibal Marin 23 punktiga. Kitsing sai väljakule 11 minutiks, mille jooksul viskas kuus punkti. Varasemas kolmes kohtumises jagus talle mänguaega vastavalt üks, kaks ja viis minutit.

Argentiina liiga seitsme kohtumisega on Kitsingu arvel keskmiselt 9,7 minutit ja 2,1 punkti.