Rapla saatis ameeriklase pärast nädalast katseaega koju

Siim Kaasik
Anthony Lee
Anthony Lee Foto: twitter

Rapla Avise korvpallimeeskond lõpetas koostöö 25-aastase ameeriklase Anthony Leega, kes jõudis klubi eest kaasa teha vaid kaks kohtumist.

Lee mängis ühe kohtumise Balti liigas, kui Rapla võitis Keidanai Nevežist 91:77. Lee viibis platsil 11 minutit ning viskas 2 punkti ja võttis 2 lauapalli. Eesti liigas sai ta kätt proovida kaotusmängus TTÜ vastu. Seal sai ta mängida 14 minutit ning viskas 12 punkti, lisaks noppis ta 8 lauapalli.

«Rapla korvpallimeeskond ja Anthony Lee on lõpetanud poolte kokkuleppel koostöö pärast nädalast katseaega. Ameeriklane lendab tagasi kodumaale täna,» teatas Rapla Facebookis.