Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Rapla saatis ameeriklase pärast nädalast katseaega koju

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Anthony Lee | FOTO: Twitter

Rapla Avise korvpallimeeskond lõpetas koostöö 25-aastase ameeriklase Anthony Leega, kes jõudis klubi eest kaasa teha vaid kaks kohtumist.

Lee mängis ühe kohtumise Balti liigas, kui Rapla võitis Keidanai Nevežist 91:77. Lee viibis platsil 11 minutit ning viskas 2 punkti ja võttis 2 lauapalli. Eesti liigas sai ta kätt proovida kaotusmängus TTÜ vastu. Seal sai ta mängida 14 minutit ning viskas 12 punkti, lisaks noppis ta 8 lauapalli.

«Rapla korvpallimeeskond ja Anthony Lee on lõpetanud poolte kokkuleppel koostöö pärast nädalast katseaega. Ameeriklane lendab tagasi kodumaale täna,» teatas Rapla Facebookis.