Raul Must saavutas MK-etapil 5. koha

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
15. oktoober 2016 13:40
Raul Must Rio olümpial. | FOTO: Tairo Lutter

Sulgpallur Raul Musta edukas teekond Hollandis 55 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga MK-etapil lõppes veerandfinaalis.

Kaheksa parima hulgas tuli maailma edetabelis 47. kohal asuva Musta vastaseks võistlusel neljanda paigutusega ja edetabelis viis kohta kõrgemal paiknev Emil Holst Taanist. Esimeses geimis seisult 10:10 sai liidriohjad enda kätte Holst, kuid Must suutis seisult 17:20 kolm geimpalli päästa, mille järel olid geimi lõpetamise võimalused vaheldumisi mõlema mängija käes.

Lõpuks suutis Holst võtta kuuendal geimpalliga esimese geimi 25:23. Teises geimis Must enam oma rütmi ei leidnud ja veerandfinaal lõppes 25:23, 21:9 taanlase kasuks.

Must võistleb taas juba järgmisel nädalal Taanis Denmark Openil, mis on sulgpalli absoluutne tippvõistlus ehk Superseries Premier kategooria turniir.