Kahel penaltil eksinud Flora jäi ellu

Siim Kaasik
FC Flora
FC Flora Foto: Sander Ilvest

Eesti jalgpalli meistriliigas alistas Tallinna Flora koduväljakul mänginud Narva Transi 2:0.

Flora mõlemad väravad sündisid avapoolajal. Kohtumise 14. minutil oli täpne Rauno Sappinen, kolm minutit hiljem lõi värava Rauno Alliku. Floral oli avapoolajal võimalus suisa 4:0 juhtima minna, ent nii Sappinen kui Gert Kams eksisid mõlemad penaltiga.

Tabeliseis: 1. FC Infonet 73 punkti/33 mängu, 2. FC Levadia 69/33, 3. FC Flora 69/33, 4. Nõmme Kalju 66/32, 5. Paide Linnameeskond 47/33, 6. Sillamäe Kalev 47/33, 7. Narva Trans 36/33, 8. Tartu Tammeka 35/33, 9. Pärnu Linnameeskond 17/33, 10. Rakvere Tarvas 3/32.