Eurosarjas hiilgav Zenjov avas väravatearve ka koduliigas

Sergei Zenjov (paremal).
Sergei Zenjov (paremal). Foto: SCANPIX

Sel hooajal Euroopa liiga valik- ja põhiturniiri mängudes kokku neli väravat löönud Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov avas väravaarve ka Aserbaidžaani kõrgliigas, vahendab Soccernet.ee.

Zenjovi koduklubi Gabala mängis võõrsil Bakuu Interiga ja avapoolaeg lõppes seisul 0:0. Seepeale vahetati Eesti koondislane kohe teise poolaja alguseks sisse. Kohtumist läks juhtima Inter, aga 69. minutil tegi lõppseisuks 1:1 Zenjov, kes ei lasknud end kolme mehe kukkumisest häirida ja mängis olukorra lõpuni.

Kaheksast matšist kuus võitu ja kaks viiki teeninud Gabala jätkab liiga liidrina, edestades teisel kohal paiknevat Interit nelja punktiga.