Võit lähikonkurendi üle tõstis Milani esikolmikusse

AC Milani mehed rõõmustamas.
AC Milani mehed rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalli kõrgliiga pühapäevaõhtuses mängus alistas AC Milan võõral väljakul Chievo Verona 3:1 ning tõusis tabelis kolmandaks.

Statistiliselt suhteliselt võrdses kohtumises ladus Milan võiduks vundamendi protokollilises mõttes kahe minuti sees. Esimese poolaja lõpus viis paremajalgse Slovakkia koondislase Juraj Kucka ilus vasaku jala löök 20 meetrilt Milani juhtima ning kohe riietusruumist tulles lisas Mbaye Niang sama ilusa löögiga ka teise värava, vahendas Soccernet.ee.

Kodumeeskonnale tõi lootuse tagasi endise Milani mehe Valter Birsa 80. minuti tabamus, kuid rohkemaks Chievo suuteline polnud. Hoopis Milan oli see, kes tänu Dario Dainelli omaväravale neljandal lisaminutil lõppskooriks 3:1 tabloole sättis.

Võiduga tõusis Milan jagama 2.-3. kohta Romaga, Juventusest jäädakse maha viie punktiga.