Kalev/Cramo sai Ühisliigas esimese kaotuse

Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak mängijaid juhendamas.
Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak mängijaid juhendamas. Foto: Margus Ansu

Valitsev Eesti korvpallimeister BC Kalev/Cramo kaotas Ühisliigas võõrsil Peterburi Zenitile 73:89. Kalev kaotas avaveerandi 18:22 ning poolajale mindi kodumeeskonna 48:42 eduseisus. Viimase veerandi eel oli Kalev kümnepunktilises kaotusseisus, kuid otsustaval veerandil ei suudetud sellest välja tulla. Kalevi resultatiivseim oli 15 punkti visanud Mickell Gladness. Zeniti parim oli Janis Timma, kes viskas 19 punkti. Kalevil on Ühisliigas nüüd üks võit ja üks kaotus.

Mõlemal meeskonnal on peetud üks mäng ja ette näidata võit. Kalev võitis oma hooaja avamängus 86:72 Permi Parmat, Zeniit oli 71:58 parem Minski Tsmokist.