Jalgpalli Evald Tipneri karikasarja kaheksandikfinaalides langevad täna-homme konkurentsist kaks suure neliku meeskonda, sest loosiratas viis vastamisi Infoneti ja Levadia ning Kalju ja Flora. Meistriliigat juhtiv Infonet jätkas hea hooga ja lükkas 2:1 võiduga Levadia konkurentsist.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel avas skoori Levadia, kui 60. minutil oli täpne Pavel Marin. Infonet pööras mängu enda kasuks kolme minutiga, kui 69. minutil viigistas seisu kaheksa minutit varem sekkunud Eduard Golovljov ja 71. minutil lõi tema söödust võiduvärava Vladimir Voskoboinikov.

Lisaks Infonetile on veerandfinaali juba pääsenud Tartu Tammeka, Kuressaare ja Viljandi Tulevik. Homme õhtul kell 18.00 kohtuvad Lilleküla staadionil Nõmme Kalju ja Flora.