U17-vanuseklassi jalgpallikoondis
U17-vanuseklassi jalgpallikoondis Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti U17-vanuseklassi jalgpallikoondis alustas täna Sloveenias EM-valikturniiri 1:4 kaotusega võõrustajatele.

Sloveenia läks kohtumist Nik Preleci tabamusest 20. minutil juhtima. Poolajaks oli kodumeeskonna edu kaheväravaline, kui täpne oli veel Tamar Svetlin. Prelec lõi oma teise värava 70. minutil. Seejärel oli aga täpne Eesti, kui 16-aastane Joonas Soomre 77. minutil tõelise iluvärava lõi. Neljandal lisaminutil tegi aga lõppskooriks 4:1 Gal Schweiger.

Eesti turniir jätkub laupäeval Prantsusmaa vastu, viimane mäng leiab aset teisipäeval, kui vastaseks on Montenegro.

Tänast mängu saab vaadata allolevast videost (Soomre värav alates 1:45.45).