Tartu korvpallimeeskond purustas kolmanda veerandaja abil Valga-Valka

Tartu korvpallimeeskonna mängijad.
Tartu korvpallimeeskonna mängijad. Foto: Margus Ansu

Koduses meistriliigas võõrustas Valga-Valka meeskond täna Tartu korvpallimeeskonda.

Kui esimese veerandaja järel oli kodumeeskond ees 22:20, siis poolaja võitis Tartu klubi omakorda seisuga 42:39. Kolmandal veerandajal läks aga mullune hõbedameeskond oma teed ja enne viimast veerandit oldi ees juba 71:48. Seda edu enam käest ei antud ja kokkuvõttes vormistati võit seisuga 89:67. Tartu klubi parimana viskas 21 punkti Forrest Robinson, 19 silma lisas Janari Jõesaar, Valga-Valka meeskonna suurimaks skoorijaks oli 13 punktiga panustanud Kristo Saage.