Kaunase Žalgiris alistas kodus Hispaania meeskonna

Leo Westermann (paremal) oli Žalgirise kõige resultatiivsemaks täna.
Leo Westermann (paremal) oli Žalgirise kõige resultatiivsemaks täna. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas peeti täna õhtul korraga kolm mängu.

Kaunase Žalgiris võõrustas Vitoria Baskoniat ja poolaja 34:40 kaotanud Leedu klubi tuli teisel poolajal kaotusest välja ning võitis kohtumise 78:73. Žalgirise poolt panustas 20 silmaga Leo Westermann, Vitoria poolt vastas 18 punktiga Adam Hanga.

Moskva CSKA kohtus täna Ateena Panathinaikosega ja võidu numbritega 81:77 (35:30) kirjutas tabelisse Moskva meeskond. CSKA poolt viskasid 20 punkti nii Nando de Colo kui Andrei Vorontsevitš, Kreeka klubi poolt viskas samuti 20 silma Demetris Nichols.

Istanbuli Galatasaray mängis samal ajal Belgradi Crvena Zvezdaga, kohtumise võitis napilt kahe silmaga 85:83 (47:47) Belgradi meeskond. Võitjate poolt panustas parimana Marko Simonovic 23 punktiga, kaotajate poolt oli suurimaks skoorijaks 24 punkti visanud Austin Daye.