Istanbuli klubi alistas ühe punktiga Barcelona

Fenerbahce kõige resultatiivsem mees Kostas Sloukas (vasakul).
Fenerbahce kõige resultatiivsem mees Kostas Sloukas (vasakul). Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas olid täna õhtu viimases mängus vastamisi Barcelona ja Istanbuli Fenerbahce

Istanbuli meeskond olid poolajaks ees 40:36 ning põnevaks kujunenud mängu lõpus püsis Barca Türgi meeskonna kannul, kui vaid minut enne lõpuvile kõlamist toodi Hispaania klubi poolt tabloole seis 72:73. Kuigi Tyrese Rice proovis veel kümme sekundit enne lõppu Barcelona poolt kaugviset, siis korvi see ei jõudnud ning Fenerbahce saigi napi 73:72 võidu.

Võitjate poolt viskasid parimatena 15 punkti Kostas Sloukas ning Bobby Dixon, Barca suurimaks korvikütiks kerkis 19 punktiga Rice.