Luts naasis vigastuspausilt

Siim Luts (vasakul) 2014. aasta kohtumises Gibraltari vastu.
Siim Luts (vasakul) 2014. aasta kohtumises Gibraltari vastu. Foto: Liis Treimann

Paar nädalat tagasi MM-valikmängus Kreeka vastu vigastada saanud Siim Luts tegi täna Tšehhi kõrgliigas Bohemians 1905 eest kaasa 64 minutit.

Bohemians viigistas võõral väljakul tabelis neljandal kohal oleva Zliniga 1:1. Zlin läks juhtima 43. minutil ning külalistele päästis väärtusliku viigipunkti Milan Haveli 76. minuti tabamus, kirjutas Soccernet.ee.

Tabelis on Bohemiansil kümne mänguga kogunenud 13 punkti ja see annab neile kaheksanda positsiooni.