Siim-Sander Vene ei suutnud Nižni Novgorodi võidule aidata

Ats Kuldkepp
Siim-Sander Vene (palliga) Nižni Novgorodi treeningul.
Siim-Sander Vene (palliga) Nižni Novgorodi treeningul. Foto: BC Nižni Novgorod / Facebook

Eesti korvpalluri Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod kaotas Ühisliigas võõrsil Krasnojarski Jenisseile 93:98 ja on sel hooajal saanud kolm kaotust, võiduarve on endiselt avamata. Jenisseil on nüüd kaks võitu ja kaks kaotust.

Vene sai mänguaega 26 minutit ja viskas selle ajaga 14 punkti, võttis maha neli lauapalli ja andis kaaslastele kaks resultatiivset söötu.

Poolaja 47:48 kaotanud Nižni Novgorodi resultatiivseim oli DeAndre Kane 21 punktiga, võitjate poolelt viskas Tony Taylor 18 punkti. Endine Kalev/Cramo tsenter Frank Elegar panustas võitu 12 punkti ja viie lauapalliga.

Nädala pärast kohtub Nižni Novgorod Ühisliigas koduväljakul Krasnodari Lokomotiv-Kubaniga, kellel on seni ette näidata ühest mängust üks kaotus.