Chelsea purustas ManU, Mourinhole Premier League’i suurim kaotus

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste 9. vooru viimases kohtumises alistas Londoni Chelsea koduväljakul 4:0 Manchester Unitedi.

Chelsea asus mängu juhtima juba 1. minutil, kui palli saatis väravasse Pedro. Lisaks tegid skoori veel Gary Cahill 21. minutil, Eden Hazard 62. minutil ning N’Golo Kante 70. minutil.

ManU juhendaja Jose Mourinho jaoks oli see kõige suuremaks kaotuseks Premier League’is. Treenerina on ta ainult korra pidanud vastu võtma suurema kaotuse, kui ta jäi 2010. aastal Madridi Reali peatreenerina 0:5 alla FC Barcelonale.

Premier League’is on Mourinho juhendatavale meeskonnale tänasest rohkem väravaid löönud ainult Tottenham 2015. aastal. Toona kaotas Mourinho juhendatud Chelsea 3:5 Tottenhamile.