Mourinho: Conte tähistamine oli alandav

Siim Kaasik
Jose Mourinho (vasakul) ja Antonio Conte.
Jose Mourinho (vasakul) ja Antonio Conte. Foto: John Sibley/REUTERS

Londoni Chelsea suutis eile koduväljakul alistada endise peatreeneri Jose Mourinho juhendatava Manchester Unitedi koguni 4:0. Mängu viimase värava tähistamine Chelsea peatreeneri Antonio Conte poolt oli Mourinho hinnangul aga lugupidamatu.

Kohtumise neljas värav sündis mängu 70. minutil, kui täpne oli N'Golo Kante. Conte oli tabamuse pärast ekstaasis ning tähistas seda koos oma tehnilise personaliga. «Seisul 4:0 ei tähistata selliselt. Seda võib teha 1:0 värava puhul, vastasel korral on see alandav,» sõnas kahel perioodil Chelsea peatreener olnud Mourinho.

«Ma olin mängija ning tean, mis tunne on väravat lüüa,» põhjendas Conte oma emotsioone. «Olen alati Manchester Unitedit austanud. Ma ei arva, et oleksin Mourinhot alandanud. Kui emotsioonide näitamine poleks lubatud, vahetaksin töökohta.»

Antonio Conte tähistab 4:0 väravat. Foto: Reuters/Scanpix
Antonio Conte tähistab 4:0 väravat. Foto: Reuters/Scanpix Foto: EDDIE KEOGH/REUTERS