Järjekordne suur kaotus: Ken Kallaste koduklubi katastroofilisel vormil ei paista lõppu

Ken Kallaste Kielce Korona särgis.
Ken Kallaste Kielce Korona särgis. Foto: Kielce Korona/Facebook

Poola jalgpalli kõrgliigas sai viienda järjestikuse kaotuse Ken Kallaste koduklubi Kielce Korona, kes hävis võõral väljakul Ruch Chorzowile 0:4.

Kodumeeskond lõi oma esimese värava 16. minutil, ülejäänud kolm tükki lisati kohtumise viimasel pooltunnil. Ken Kallaste sai taas kirja 90 minutit, kirjutas Soccernet.ee.

Hooaega üpris korralikult alustanud Kielce vorm kippus kraavi kiskuma septembri keskpaigas. Viie kaotuse sekka on mahtunud kaks korda skoor 0:4 ja korra isegi 0:6.