Kontaveit alustas Prantsusmaal võiduga maailma 81. reketi üle

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: SCANPIX

Prantsusmaal Poitiers'is alanud 100 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril alistas Anett Kontaveit (WTA 118) esimeses ringis kolmanda asetusega rumeenlanna Sorana Cirstea (WTA 81) 6:4, 6:4.

Tund aega ja kuus minutit kestnud kohtumises haaras ohjad Cirstea, kes asus avasetti servimurde abil juhtima 2:0. Kontaveit aga murdis kohe vastase pallingu tagasi ning sai samaga hakkama üheksandas geimis. Avasett kuulus lõpuks eestlannale 6:4. Teises setis nähti ühte servimurret, mille tegi Kontaveit seitsmendas geimis ja seega võitis eestlanna ka selle seti 6:4, vahendas ERR Sport.

Kontaveit kohtub teises ringis ameeriklanna Caitlin Whoriskey (WTA 332) ja prantslanna Fiona Ferro (WTA 239) vahelise matši võitjaga.