Tottenham alistas Meistrite liigas võõrsil AC Milani

Peter Crouchi värav tõi Tottenhamile võidu.
Peter Crouchi värav tõi Tottenhamile võidu. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas alistas Tottenham võõral väljakul kaheksandikfinaali avakohtumises 1:0 AC Milani.

Kohtumise ainsa värava lõi inglaste ründaja Peter Crouch 80. minutil. Viimastel minutitel läks väljakul veel küllaltki tuliseks. Lisaminutitel lõi Milani ründaja Zlatan Ibrahimovic palli käärlöögiga väravasse, kuid sellele eelnenud olukorras vilistati talle viga.

Samal ajal keesid üle Gennaro Gattuso tunded, kes läks lõpuvile järel Tottenhami pingi juurde ning lõi peaga Tottenhami meeskonna liiget.

Teises tänases kohtumises viigistasid Valencia ja Schalke 1:1.

Homme tulevad Meistrite liigas väljakule Arsenal - FC Barcelona ja AS Roma - Donetski Šahtjor.

AC Milan - Tottenham 0:1

Värav: 80. Crouch

Valencia - Schalke 1:1

Väravad: 17. Soldado - 64. Raul

Mängude käigud:

-

Valencia algkoosseis: Guaita, Navarro, Mehmet Topal, Dominguez, Soldado, Aduriz, Ricardo Costa, Ever Banega, Mathieu, Miguel, Costa.

Schalke algkoosseis: Neuer, Höwedes, Raul, Kluge, Schmitz, Farfan, Jurado, Metzelder, Uchida, Huntelaar, Matip.

-

AC Milani algkoosseis: Abbiati, Gattuso, Seedorf, Ibrahimovic, Nesta, Flamini, Abate, Thiago Silva, Robinho, Yepes, Antonini.

Tottenhami algkoosseis: Gomes, Lennon, van der Vaart, Palacios, Gallas, Crouch, Dawson, Corluka, Sandro, Assou-Ekotto, Pienaar.

-

Mängud käivad!

-

Tottenham on Milani vastu olnud kohtumise alguses teravam pool ja mitmel korral on rünnatud teravalt paremast äärest. Mängitud on 13 minutit.

-

Mängitud 15 minutit ning mõlemas kohtumises püsib seis 0:0

-

Milani ridades sai vigastada väravavaht Abbiati. Pea vastu löögi saanud Abbiati asemel tuli väljakule Amelia

-

64. minutil lööb Schalke pool värava Raul ning viigistab seisu 1:1

-

80. minutil viib Crouch Tottenhami 1:0 Milani vastu juhtima

-

Valencia ja Schalke mäng lõppes 1:1

-

Tottenham alistas 1:0 AC Milani

-

Mängud läbi!

Tänastes kohtumistes võõrustab Itaalia tippklubi AC Milan inglaste Tottenhami ning hispaanlaste Valencia võtab koduväljakul vastu sakslaste Schalke.

Postimees.ee hoiab lugejaid kell 21.45 algavate kohtumiste seisudega kursis.