Kaks korda kaotusseisust välja tulnud Malaga alistas Sportingu

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 11. vooru avamängus alistas Malaga koduväljakul põnevas vastasseisus Sporting Gijoni 3:2

Autsaiderina mängule tulnud külalistel õnnestus mängus koguni kaks korda juhtima minna, kuid 65. minutil suutis endine Barcelona mees Sandro Ramirez teistkordselt mänguseisu viigistada, kirjutas Soccernet.ee.

Kuus minutit hiljem sai Sportingu kaitsja Manuel Lillo Castellano punase kaardi ning ülekaalu kasutas Malaga ära 79. minutil, kui ilusa pealöögi saatis väravasse vahetusmees Michael Santos.