Bayern viigistas, Dortmund purustas

Bayerni kaitsja Mats Hummels
Bayerni kaitsja Mats Hummels Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga hooaja algus on pakkunud meeldivalt palju üllatusi. Jätkuvalt on heas hoos Hoffenheim, kes tegi täna võõral väljakul 1:1 viigi Müncheni Bayerniga.

Müncheni suurklubi mängijad ise täna ühtegi väravat ei löönudki. Kõigepealt läks Hoffenheim Kerem Demirbay väravast juhtima, kuid 34. minutil lõi Steven Zuber Bayerni kasuks omavärava.

Dortmundi Borussia käis samal ajal külas Hamburgil ja 48. minutiks mindi matši 4:0 juhtima, kõik väravad lõi Pierre-Emerick Aubameyang. Lõpuks sai Dortmund 5:2 võidu, nende viimase värava autoriks märgiti Ousmane Dembele.

Bayerni tänane viik tähendab, et homme võib nendega liidrikohta jagama tõusta esimest hooaega kõrgliigas mängiv Leipzigi meeskond, kes võõrustab Mainzi. Hetkel on Bayernil 24 punkti, mängu vähem pidanud Leipzigil 21 punkti.