Vähemuses lõpetanud horvaadid murdsid Islandi vastupanu

Sime Vrsaljko ja Vedran Corluka
Sime Vrsaljko ja Vedran Corluka Foto: SCANPIX

Jalgpalli MM-valiktunriiri I-alagrupis võitis Horvaatia 2:0 Islandit ja tõusis kümne punktiga alagrupi liidriks. Islandi jaoks oli tegemist esimese kaotusega.

Horvaatia asus juhtima veerandtunnise mängu järel, kui skoori tegi Marcelo Brozovic. Sama mees tegi skoori ka mängu viimasel minutil. Lisaminutitel jäi Horvaatia ka vähemusse, kuna punase kaardi sai Ivan Perisic.

Teises sama alagrupi mängus võitis Türgi 2:0 Kosovot. Õhtuses matšis võõrustab Ukraina Soomet.

D-alagrupis püsib kaotuseta Iirimaa, kes täna sai võõral väljakul 1:0 jagu Austraiast, võiduvärava lõi James McClean. Gruusia ja Moldova tegid 1:1 viigi ning õhtuses vastasseisus võõrustab Wales Serbiat.