Šokeerivalt kehvalt alustanud CSKA teenis hooaja esimese kaotuse

Andrei Vorontsevitš ja Nando de Colo
Andrei Vorontsevitš ja Nando de Colo Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas sai hooaja esimese kaotuse Moskva CSKA. Võõral väljakul jäädi kehva mängu alguse tõttu 83:91 alla Darussafakale.

Istanbuli meeskond alustas matši hoogsalt ja avaveerandi järel oli nende edu juba 12 punkti. Samasuguse vahega mindi ka poolajapausile ning kolmanda veerandi lõpuks kasvatati vahe juba 16 punktile. Seejärel CSKA ärkas ja viimasel veerandil suudeti vahe küll osaliselt tagasi mängida, kuid lõpuks lepiti siiski 83:91 kaotusega.

Võitjate poolelt säras James Anderson, kes viskas 20 punkti, Brad Wanamaker lisas 18 punkti ja seitse resultatiivset söötu. CSKA liidritena kogusid nii Nando De Colo kui Cory Higgins 17 punkti.

CSKAl on nüüd kirjas kuus võitu ja üks kaotus, Darussafaka kogus kahe kaotuse kõrvale viienda võidu.