Llull vedas Reali magusa võiduni

Sergio Llull (palliga)
Sergio Llull (palliga) Foto: SCANPIX

Madridi Reali korvpallimeeskond sai Euroliigas koduväljakul väärt võidu Panathinaikose üle. Võrdse kohtumise lõpu suutis Real numbritega 87:84 oma kasuks pöörata.

Avaveerandi võitis napilt Panathinaikos, poolajaks oli omakorda mõne punktiga peal Real. Pingeline heitlus käis viimaste minutieni, 1.54 enne lõppu oli seis viigis 81:81, minut enne sireeni seisis tablool 84:84. Lõpuks tõid Sergio Llulli kahepunktivise ja Jaycee Carrolli vabavise Realile napi võidu.

Võitjate parimaks punktitoojaks kerkiski Llull, kes säras 30 punktiga, Anthony Randolph viskas 12 punkti.

Real on seitsmest mängust võitnud viis ja hoiab Euroliiga tabelis Moskva CSKA järel teist kohta. Panathinaikos on nelja võidu ja kolme kaotusega kuues.